Silveria, to przede wszystkim ja, czyli Katarzyna. Projekt ten powstał przy ogromnym zaangażowaniu i wsparciu organizacyjnym mojego męża. W pracy jestem nastawiona  na wyrób dostosowany do temperamentu odbiorcy i jego upodobań, dlatego większość prac realizuję na indywidualne zamówienie.

Swoją przygodę z biżuterią na poważnie rozpoczęłam w roku 2007. Na zorganizowanych warsztatach nauczyłam się podstaw obróbki srebra na zimno i gorąco. Z pomocą dostępnej literatury i eksperymentów poznałam inne materiały i bardziej zaawansowane metody jubilerskie.

Radość jaką daje mi tworzenie biżuterii skłania mnie do ciągłych poszukiwań i nie pozwala na ograniczenie do jednego stylu czy techniki. Fascynuje mnie kontrast a jednocześnie harmonia. Wyzwaniem dla mnie jest odnalezienie balansu pomiędzy ornamentalną secesją a nowoczesną estetyką. Staram się, aby moje wyroby były melanżem technik i materiałów.  Nie chcę, aby egzemplarze mojej bizuterii przybrały określenia „produkt”. Wierzę, że włożony w nie emocjonalny ładunek odczują osoby decydujące się je nosić.


Dział Galeria odsłania przykładowe prace. Staram się nie powielać wzorów, co daje zamawiającemu gwarancję posiadania indywidualnej biżuterii.


Serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu.


(c) 2010-2013 Silveria. Wszelkie prawa zastrzeżone





Facebook