Realizacja zamówień

W przypadku biżuterii dostępnej w Galerii, prosimy o kontakt w celu zarezerwowania wyrobu. Paczkę wysyłamy na wskazany przez Państwa adres w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na konto bankowe.

Jeśli spodobał się Państwu egzemplarz już sprzedany, chętnie wykonamy podobną biżuterię. Zaznaczamy, że nowy wyrób nie będzie identyczny z pierwowzorem.

Realizujemy również zamówienia indywidualne. Wówczas konieczne jest ustalenie szczegółów dotyczących zamawianej biżuterii. Pomocne są materiały inspiracyjne (zdjęcia, rysunki, faktury, filmy, muzyka itp.), wszelkie informacje określające styl, techniki, przewidziane elementy własne. Istnieje możliwość wcześniejszego przedstawienia Państwu szkicu naszego projektu. Orientacyjną cenę ustalamy na podstawie skomplikowania wzoru i przewidywanego zużycia materiałów. Po wpłaceniu zaliczki, w wysokości ¼ ustalonej ceny, przystępujemy do pracy. Czas realizacji projektu, od momentu wpłacenia zaliczki, to 1 do 4 tygodni. Informacje o postępie prac są przekazywane na bieżąco.

 

Formy płatności

Przyjmujemy bezpośrednie wpłaty na konto. Istnieje również możliwość skorzystania z systemy PayPal. Prosimy o wcześniejsze powiadomienie o formie płatności.

 

Wysyłka

Biżuteria zakupiona w naszej galerii zostanie estetycznie zapakowana i zabezpieczona przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Przesyłkę dostarczy Państwu firma kurierska. Cena wysyłki uzależniona jest od wagi nabytego przedmiotu oraz aktualnego cennika usług kurierskich.

 

Gwarancja i zwroty

Staramy się, aby nasza biżuteria była dopracowana i solidnie wykonana. Ewentualnych zwrotów można dokonać w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwracana biżuteria musi być nieużywana, dostarczona w opakowaniu i zabezpieczeniu w jakim otrzymali ją Państwo od nas. Zawsze pragniemy poznać przyczyny zwrotu, by móc sprostać oczekiwaniom naszych klientów w przyszłości. Należność za zwróconą biżuterię wpłacamy wyłącznie na konto z którego otrzymaliśmy zapłatę. Nie zwracamy kosztów przesyłki.

 

Prawa autorskie

Wszystkie zdjęcia i wzory biżuterii oraz teksty i znaki towarowe umieszczone na niniejszej stronie internetowej należą do firmy Silveria, chyba, że zostało wyraźnie zaznaczone inaczej. Zawartość całej witryny podlega prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r, Nr 80, poz. 904, z późniejszymi zmianami). Właściciele firmy nie wyrażają zgody na rozpowszechnianie i powielanie treści zamieszczonych na stronie, w żadnej formie, bez ich zgody.

 


(c) 2010-2013 Silveria. Wszelkie prawa zastrzeżone

Facebook